Aktualności

Zakończenie Roku Akademickiego 2017/2018

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w ostatnim spotkaniu w Uniwersytecie Dzieci i Rodziców, kończącym rok akademicki 2016/2017,  które odbędzie się  w dniu 10 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 w auli Uczelni, ul. Podchorążych 2.

Dzieciom  proponujemy spotkanie pt.  „Bezpieczne wakacje„, które poprowadzą Pani mgr Joanna Biel-Radwańska i mgr Janusz Nowobilski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Rodziców zapraszamy do Audytorium im. Profesora Wincentego Danka na wykład pt. Podstawowe zasady zdrowego żywienia oraz wpływ aktywności fizycznej na zdrowie dzieci i młodzieży., ...

Czytaj dalej →

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018

Rekrutacja na nowy rok akademicki 2017/2018

Rozpoczęta!

Szanowni Państwo!

Uniwersytet Dzieci i Rodziców serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 5 do 10 lat do studiowania w kolejnym roku akademickim 2017/2018.

W celu zgłoszenia dziecka prosimy wypełnić formularz, znajdujący się w zakładce rekrutacja i wysłać w terminie do dnia 31 czerwca 2017 r.

Spotkania będą odbywać się w budynku głównym Uczelni, ul. Podchorążych 2, raz w miesiącu (w sobotę w godzinach przedpołudniowych) w dwóch grupach wiekowych: grupa młodsza: 5, 6, 7 lat i starsza: 8, ...

Czytaj dalej →

Zajęcia 27 maja 2017

Szanowni Państwo

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu Uniwersytetu Dzieci i Rodziców w dniu 27 maja 2017 r. o godz. 10.00 w  budynku głównym Uczelni, ul. Podchorążych 2:

w pracowniach chemicznych (sala 210N i 211N) pod kierunkiem Pana dra Waldemara Tejchmana odbędą się warsztaty chemiczne;

w Audytorium im. Profesora Wincentego Danka dla rodziców i opiekunów Pani dr Celestyna Grzywniak z Instytutu Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej wygłosi wykład pt. Nieprawidłowa integracja sensoryczna – przyczyną trudności wychowawczych i szkolnych.

Z powazaniem

Kinga Łapot-Dzierwa

Dziekan UDiR

Czytaj dalej →

Zajęcia 13 maja 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu Uniwersytetu Dzieci i Rodziców w dniu 13 maja 2017 r. o godz. 10.00 w  budynku głównym Uczelni, ul. Podchorążych 2:

w pracowniach chemicznych (sala 210N i 211N) pod kierunkiem Pana dra Waldemara Tejchmana odbędą się warsztaty chemiczne;

w sali 337 dla rodziców i opiekunów Pani dr Celestyna Grzywniak z Instytutu Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej wygłosi wykład pt. Nieprawidłowa integracja sensoryczna – przyczyną trudności wychowawczych i szkolnych.

Kinga Łapot-Dzierwa

Dziekan UDiR

Czytaj dalej →

Zajecia 8 kwietnia 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu Uniwersytetu Dzieci i Rodziców

w dniu 8 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w budynku Uczelni, ul. Podchorążych 2:

  • w pracowniach Instytutu Techniki odbędą się zajęcia w 2 grupach: Panowie dr inż. Wiktor Hudy i mgr inż. Piotr Migo poprowadzą zajęcia pt. Robotyka dla dzieci, natomiast Pan dr inż. Marcin Kowalski zapozna dzieci z techniką druku 3D ;
  • w Audytorium im. Profesora Wincentego Danka dla rodziców i opiekunów Pani dr Ewa Żmijewska z Instytutu Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej ...
Czytaj dalej →

Zajęcia 1 IV 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu Uniwersytetu Dzieci i Rodziców w dniu 1 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w budynku Uczelni, ul. Podchorążych 2:

  • w pracowniach Instytutu Techniki odbędą się zajęcia w 2 grupach: Pan dr inż. Wiktor Hudy poprowadzi zajęcia pt. Robotyka dla dzieci, natomiast Pan dr inż. Marcin Kowalski zapozna dzieci z techniką druku 3D ;
  • w sali 120 dla rodziców i opiekunów Pani dr Barbara Nawolska z Instytutu Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej wygłosi wykład pt. Rozwijanie wyobraźni geometrycznej.

dr hab. ...

Czytaj dalej →

Zajęcia 25 marca

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu Uniwersytetu Dzieci i Rodziców w dniu 25 marca 2017 r. o godz. 10.00 w budynku Wydziału Pedagogicznego, ul. Ingardena 4:

  • w Mediatece (parter) Pani dr Joanna Major i Pan dr Maciej Major z Instytutu Matematyki poprowadzą zajęcia matematyczne.

W ramach zajęć studenci UDiR będą uczestniczyć w grach  matematycznych oraz omawiać strategie zwycięskie.

Celem zajęć jest kształtowanie umiejętności  dostrzegania i badania prawidłowości, rozwijanie  logicznego myślenia oraz nabywanie  umiejętności prowadzenia przyczynowo-skutkowych rozumowań.

W sali 301 dla rodziców i opiekunów Pani dr ...

Czytaj dalej →

Zajęcia 11 marca 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu Uniwersytetu Dzieci i Rodziców w dniu 11 marca 2017 r. o godz. 10.00 w budynku Wydziału Pedagogicznego, ul. Ingardena 4:

• w Mediatece (parter) Pani dr Joanna Major i Pan dr Maciej Major z Instytutu Matematyki poprowadzą zajęcia matematyczne.
W ramach zajęć studenci UDiR będą uczestniczyć w grach matematycznych oraz omawiać strategie zwycięskie.
Celem zajęć jest kształtowanie umiejętności dostrzegania i badania prawidłowości, rozwijanie logicznego myślenia oraz nabywanie umiejętności prowadzenia przyczynowo-skutkowych ...

Czytaj dalej →

Zajęcia w lutym

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że lutowe zajęcia dla dzieci oraz wykłady dla Rodziców/Opiekunów w UDiR odbędą się w budynku Wydziału Pedagogicznego, ul. Ingardena 4
Grupa młodsza – 18 lutego, godz. 9.00
Grupa starsza – 25 lutego, godz. 13.30
Zajęcia dla dzieci (taneczne) odbędą się w sali gimnastycznej, piętro I (wejście przez recepcję basenu).
Wykłady dla Rodziców/Opiekunów – w budynku WP, ul. Ingardena.
Szczegółowe informacje prześlemy e-mailem przed zajęciami.
Bardzo przepraszamy za zmienione godziny rozpoczęcia zajęć.

Kinga Łapot-Dzierwa
Dziean UDiR

Czytaj dalej →

Zajęcia 21 stycznia 2017

Szanowni Państwo

uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu Uniwersytetu Dzieci i Rodziców (grupa starsza) w dniu 21 stycznia 2017 r. o godz. 10.00 w budynku głównym Uczelni, ul. Podchorążych 2:
• w auli Uczelni Pani mgr Anna Duczmalewska z Biura Osób Niepełnosprawnych poprowadzi zajęcia pt. Język migowy;
• w Audytorium im. Profesora Wincentego Danka dla rodziców i opiekunów Pani Dr Bożena Pawlak z Instytutu Pedagogiki Przedszkolnej i Szkolnej poprowadzi wykład pt. O relacjach nauczycieli i rodziców w procesie edukacji dzieci
W ...

Czytaj dalej →
Page 1 of 17 12345...»